Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продукція ASG проводиться за ліцензіями компаній-виробників вогнепальної зброї Česká Zbrojovka, Steyr Mannlicher, STI, Dan Wesson та інших. Тому на моделі ASG нанесені всі автентичні маркування, а також унікальний серійний номер.
Постріл проводиться за рахунок порції газу, яка вивільняється з стандартного балона СО2
Дана модель в точності повторює дизайн аргентинського пістолета Bersa Thunder 9 Pro.
Пістолет ASG повністю ліцензований компанією Bersa, а тому на корпус і рукоять нанесені всі оригінальні клейма і написи з бойового аналога. Також присутній унікальний серійний номер.
ASG зберегла не тільки ці деталі, але і можливість перекручування кожуха-затвора і функцію затворної затримки. Магазин відокремлюється за допомогою кнопкового механізму. Балон СО2 встановлюється окремо від магазина в спеціальну камеру у задній частині рукоятки.
Інтегрований під ствол профіль Weaver дозволяє за необхідності встановити ліхтар або цілевказівник.
Калібр
4,5 мм
Пістолети пневматичні
Зі стиснутим газом CO2
Тип боєприпасу
Кулька ВВ
Blowback
Ні
Початкова швидкість, м/с
122
Приклад (ложа)/ Рукоятка
Пластик
Матеріал рамки
Полімер
Довжина ствола, см
15,5
Довжина загальна, см
18.6
Маса
530 г
Прицільні пристосування
Цілик та мушка
Тип интерфейсу
Picatinny
Кількість зарядів
19
Запобіжник
Ручний
Ємність газу, г
12
Модель пістолета
Bersa Thunder
Комплектація
Паспорт (1)
Постріл проводиться за рахунок порції газу, яка вивільняється з стандартного балона СО2
Дана модель в точності повторює дизайн аргентинського пістолета Bersa Thunder 9 Pro.
Пістолет ASG повністю ліцензований компанією Bersa, а тому на корпус і рукоять нанесені всі оригінальні клейма і написи з бойового аналога. Також присутній унікальний серійний номер.
ASG зберегла не тільки ці деталі, але і можливість перекручування кожуха-затвора і функцію затворної затримки. Магазин відокремлюється за допомогою кнопкового механізму. Балон СО2 встановлюється окремо від магазина в спеціальну камеру у задній частині рукоятки.
Інтегрований під ствол профіль Weaver дозволяє за необхідності встановити ліхтар або цілевказівник.
Калібр
4,5 мм
Пістолети пневматичні
Зі стиснутим газом CO2
Тип боєприпасу
Кулька ВВ
Blowback
Ні
Початкова швидкість, м/с
122
Приклад (ложа)/ Рукоятка
Пластик
Матеріал рамки
Полімер
Довжина ствола, см
15,5
Довжина загальна, см
18.6
Маса
530 г
Прицільні пристосування
Цілик та мушка
Тип интерфейсу
Picatinny
Кількість зарядів
19
Запобіжник
Ручний
Ємність газу, г
12
Модель пістолета
Bersa Thunder
Комплектація
Паспорт (1)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 122 м/сек |
| Тип взводу | Автоматичний |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Загальні | |
| Довжина | 186 мм |
| Вага | 0.53 кг |
- Ціна: 2 964 ₴




