Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продукція ASG проводиться за ліцензіями компаній-виробників вогнепальної зброї Česká Zbrojovka, Steyr Mannlicher, STI, Dan Wesson та інших. Тому на моделі ASG нанесені всі автентичні маркування, а також унікальний серійний номер.
Постріл проводиться за рахунок порції газу, яка вивільняється з стандартного балона СО2.
Цей пневматичний пістолет зовні є точною копією австрійського пістолета Steyr M9. Steyr M9 має славу дуже ергономічної та зручної зброї й все це (як, наприклад, кут руків’я в 111°) в точності повторено в пістолеті ASG. Мушка виготовлена зі світлонакопичувального матеріалу. При бажанні пістолет можна оснастити лазерним цілевказівником або ліхтарем. Для цього під стволом пістолета є профіль Weaver.
Магазин, що відокремлюється за допомогою кнопкового механізму, служить місцем зберігання тільки для кульок. Для установки й фіксації балона СО2 слід відтягнути руків’я назад, відкривши спеціальну камеру для балона. Таким чином, заміна витраченого балона відбувається набагато простіше і швидше.
Пістолети ASG моделі Steyr M9-A1 виготовляються у двох виконаннях – класичному чорному і з нікелевою вставкою на затворній рамі.
Калібр
4,5 мм
Пістолети пневматичні
Зі стиснутим газом CO2
Тип боєприпасу
Кулька ВВ
Blowback
Ні
Початкова швидкість, м/с
137
Приклад (ложа)/ Рукоятка
Пластик
Матеріал рамки
Полімер
Довжина ствола, см
12
Довжина загальна, см
18,7
Маса
532 г
Прицільні пристосування
Цілик та мушка
Тип интерфейсу
Picatinny
Кількість зарядів
19
Запобіжник
Ручний
Ємність газу, г
12
Модель пістолета
Steyr M9
Комплектація
Паспорт (1)
Постріл проводиться за рахунок порції газу, яка вивільняється з стандартного балона СО2.
Цей пневматичний пістолет зовні є точною копією австрійського пістолета Steyr M9. Steyr M9 має славу дуже ергономічної та зручної зброї й все це (як, наприклад, кут руків’я в 111°) в точності повторено в пістолеті ASG. Мушка виготовлена зі світлонакопичувального матеріалу. При бажанні пістолет можна оснастити лазерним цілевказівником або ліхтарем. Для цього під стволом пістолета є профіль Weaver.
Магазин, що відокремлюється за допомогою кнопкового механізму, служить місцем зберігання тільки для кульок. Для установки й фіксації балона СО2 слід відтягнути руків’я назад, відкривши спеціальну камеру для балона. Таким чином, заміна витраченого балона відбувається набагато простіше і швидше.
Пістолети ASG моделі Steyr M9-A1 виготовляються у двох виконаннях – класичному чорному і з нікелевою вставкою на затворній рамі.
Калібр
4,5 мм
Пістолети пневматичні
Зі стиснутим газом CO2
Тип боєприпасу
Кулька ВВ
Blowback
Ні
Початкова швидкість, м/с
137
Приклад (ложа)/ Рукоятка
Пластик
Матеріал рамки
Полімер
Довжина ствола, см
12
Довжина загальна, см
18,7
Маса
532 г
Прицільні пристосування
Цілик та мушка
Тип интерфейсу
Picatinny
Кількість зарядів
19
Запобіжник
Ручний
Ємність газу, г
12
Модель пістолета
Steyr M9
Комплектація
Паспорт (1)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Довжина ствола | 120 мм |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 137 м/сек |
| Тип взводу | Автоматичний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові | |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Ударостійкий пластик |
| Загальні | |
| Довжина | 187 мм |
| Вага | 0.532 кг |
- Ціна: 3 432 ₴


