Продавець «Меридиан» интернет-магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
Постоянным покупателям-скидки, возможна бесплатная доставка

Ножі Ontario

Ontario Knife Company або OKC - американський виробник ножів та інших знарядь праці, медичних інструментів, холодної зброї і спорядження.
Товариство «Ontario Knife Company» була заснована в 1889 році Вільямом Енсвортом, Чарльзом Брейс і Вільямом Модслі в містечку Неаполь, штат Нью-Йорк. Назване на честь округу Онтаріо, що знаходиться недалеко від однойменного озера в цьому ж штаті. Поширена думка що компанія має відношення до провінції Онтаріо в Канаді помилково.
Перші ножі виготовлялися на точильному камені який приводився в дію водяним колесом і продавалися в ручному візку в сусідніх населених пунктах. Згодом компанія викупила лісопилку, яка була переобладнана для потреб виробництва. 12 серпня 1902 товариство було офіційно зареєстровано, виробництво перенесли в місто Франклинвиль, округ Катарогас, де воно знаходиться по сьогоднішній день. У 1904 році відбулося злиття з місцевою компанією «Empire State Cutlery Company», яка також займалася виготовленням ножів. У 1914 році була споруджена будівля яка використовується до теперішнього часу.
Головним напрямком діяльності компанії є виробництво ножів господарсько-побутового призначення (найвідоміший Ontario Rat і холодної зброї, яку вона постачає американської армії. Штик OKC-3S для автоматичної гвинтівки M16 узятий на озброєння в 2003 році і використовується до цього часу морською піхотою США.
Також компанія виготовляє ножі сільськогосподарського призначення, кухонні ножі, сокири, мачете, стропорези та медичні інструменти.
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: